Зв'язок з нами

СВІТ

Росія готує провокацію і наступ вглиб України — розвідка

Росія готує провокацію і наступ вглиб України — розвідка

Росія готує провокацію і наступ вглиб України — розвідка

Російська Федерація завершує підготовку комплексу заходів для провокації українських військових у відповідь на ворожі дії вздовж лінії зіткнення на Донбасі і може почати наступ вглиб території України.

Як повідомляє Головне управління розвідки Міноборони, Росія хоче розширити військову присутність на території так званих «ДНР» і «ЛНР» шляхом введення своїх регулярних військових підрозділів, мотивуючи це необхідністю захисту російських громадян в ОРДЛО.

ГУР не виключає також спроби просування російських окупаційних військ углиб території України.

Крім того, Москва доручила російським дипломатичним представництвам у світі та ЗМІ приготуватися до «висвітлення та роз’яснення» світовій спільноті інформації про начебто агресивні дії України та «миротворчі» заходи Росії у відповідь на це.

Нагадаємо, головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що Росія готується до військових навчань у Брянську і тимчасово окупованому Криму та стягує війська до кордону України.

Пентагон відреагував на активізацію російської армії на кордоні з Україною. Боєготовність Європейського командування армії США була підвищена до максимально можливого рівня. Військовослужбовці США нарахували не менше чотирьох тисяч російських військових у супроводі техніки, спішно підтягнутих до українських кордонів на додаток до вже існуючих на ній сил.

31 березня російська сторона відмовилася повернутися до режиму тиші під час засідання ТКГ.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня