Зв'язок з нами

РНБО планує зібратися у четвер

РНБО планує зібратися у четвер

Фото: РНБО

Точної дати та порядку денного засідання ще немає

На цьому тижні має відбутися чергове засідання Ради національної безпеки і оборони України. Воно може пройти відбутися в четвер, а не в п’ятницю. Про це з посиланням на джерело в Офісі президента повідомляють ЗМІ.

Точної дати та порядку денного засідання ще немає, вони опрацьовуються.

Нагадаємо, у Міністерстві закордонних справ розповіли, що підготували пакет санкцій проти білоруського режиму Олександра Лукашенка. Санкції повинні розглянути на засіданні РНБО.

У той же час голова Міністерства агрополітики Роман Лещенко анонсував, що нові санкції Ради національної безпеки і оборони будуть проти «земельних махінаторів».

Також відомо, що Кабмін запропонував РНБО запровадити санкції проти 11 російських артистів. Їм хочуть заборонити в’їзд до України на три роки через відвідування окупованого Криму.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов напередодні розповів, що незабаром в Україні буде створено новий рід військ – кібервійська. Рада національної безпеки і оборони України на засіданні 14 травня ухвалила таємне рішення створити кібервійська.

14 травня на засіданні РНБО була затверджена стратегія кібербезпеки на найближчі п’ять років. За словами міністра цифровий трансформації Михайла Федорова, таке рішення прийнято для того, щоб Україна стала передовою в світі країною з кіберзахисту.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня