Зв'язок з нами

СВІТ

РФ відреагувала на заяви про повернення ядерного статусу Україні

РФ відреагувала на заяви про повернення ядерного статусу Україні

РФ відреагувала на заяви про повернення ядерного статусу Україні

Росія трактує заяви українського посла у Німеччині Андрія Мельника про відновлення ядерного статусу України як спробу шантажу країн Заходу для отримання переваг у взаєминах з НАТО, заявила представник МЗС РФ Марія Захарова.

«Ми розглядаємо заяву посла як абсолютно нерозумну спробу шантажувати країни Заходу міфічним ядерним потенціалом Києва заради того, щоб ще раз спробувати випросити якісь преференції собі у відносинах з НАТО. Слід також зазначити некоректність самих висловлювань про…якесь відновлення ядерного статусу України. Треба триматися фактів: ця держава ніколи не володіла статусом ядерної держави. Такій безвідповідальній поведінці в інформаційному просторі повинні бути надані відповідні оцінки з урахуванням серйозності порушуваних проблем і масштабу реакції на заяву українського дипломата», – сказала Захарова, інформує ТАСС.

Інтерв’ю Події Україна Леонід Кравчук розповів, як США погрожували Україні та чому не вийшло зберегти ядерну зброю 02 Чер 2020, 16:41

Нагадаємо, посол України в Німеччині Андрій Мельник закликав Захід прийняти Україну у НАТО та надати військову підтримку. Україна повинна негайно стати членом НАТО, щоб захиститись від російської агресії. В іншому разі Києву доведеться повернути на порядок денний питання ядерного статусу, сказав дипломат.

МЗС України прокоментувало заяву українського посла, зазначивши, що Україна не порушила і не збирається порушувати свої зобов’язання щодо ядерної зброї навіть попри агресію РФ та загрозу територіальній цілісності. Позиція Мельника – не позиція держави, однак Україна знаходиться у безвихідному положенні, зазначив очільник МЗС Дмитро Кулеба.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня