Зв'язок з нами

СВІТ

РФ не дає дозволу на прибуття рейсам, виконаним в обхід Білорусі

РФ не дає дозволу на прибуття рейсам, виконаним в обхід Білорусі

РФ не дає дозволу на прибуття рейсам, виконаним в обхід Білорусі

Росія перестала видавати дозволи на прибуття рейсів, що летять в обліт Білорусі. Сьогодні дозвіл не змогли отримати відразу дві авіакомпанії.

Про це повідомляють Vesti.ua.

У четвер, 27 травня, компанія Austrian Airlines не змогла отримати дозвіл від Росії на прибуття рейсу з Відня до Москви за альтернативним маршрутом. В результаті політ скасували.

Дозвіл не вдалося отримати і французькій компанії Air France.

У Мінтрансі РФ коментувати заборону на посадку літаків, що летять в обхід Білорусі, коментувати відмовилися.

«Ми не коментуємо це принципово», – сказав начальник управління громадських мереж міністерства транспорту РФ Олександр Волков.

Прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков теж не дав коментарів з приводу відмови авіакомпаніям, додавши, що це питання Мінтрансу.

У компанії Austrian Airlines заявили, що Росія заборонила їй переліт через відмову прибути в Москву через Білорусь.

Сьогодні вранці в місті Гомелі на південному сході Білорусі приземлився літак спеціального льотного загону «Росія», який використовує Федеральна служба безпеки РФ. Це видно за даними крекінгового сервісу Flight Radar 24.

Кабінет міністрів України і Рада національної безпеки і оборони обговорять додаткові обмежувальні заходи для Білорусі після закриття авіасполучення. Це може бути заборона авіатранзіта над Україною для білоруських авіакомпаній.

Раніше в Офісі президента України прокоментували рішення Кабінету міністрів про припинення авіасполучення з Білоруссю. Введені обмеження необхідні для захисту громадян нашої країни, зазначили у відомстві.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна припинить авіасполучення з Білоруссю з 00:00 годин 26 травня. Українським авіакомпаніям і літакам буде заборонено виконувати польоти в повітряному просторі Республіки Білорусь.

Глава Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко повідомив, що українські прикордонники здійснюють охорону кордонів з Росією та Білоруссю в посиленому режимі. Причиною стала можлива небезпека з цих напрямків.

Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКУ) заборонила імпорт в Україну російського та білоруського електроенергії.

Україна може відновити авіасполучення з Білоруссю, якщо влада країни усуне причини, за якими були введені санкції.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня