Зв'язок з нами

СВІТ

РФ частково відновлює авіасполучення – але Туреччина і далі під забороною

РФ частково відновлює авіасполучення - але Туреччина і далі під забороною

РФ частково відновлює авіасполучення – але Туреччина і далі під забороною

Влада Росії з 2 червня відновлює авіасполучення з Великою Британією, а з 10 червня – з Австрією, Угорщиною, Ліваном, Люксембургом, Маврикієм, Марокко, Хорватією, а також чартерне авіасполучення з Албанією.

Про це йдеться у повідомленні на сайті уряду з посиланням на рішення оперативного штабу по боротьбі з коронавірусом.

Крім того, Росія з 10 червня збільшить число рейсів у десять країн: до Греції, Азербайджану, Вірменії, Катару, Узбекистану, Таджикистану, Єгипту, Сербії, Білорусі й Німеччини. Буде відновлене авіасполучення з Німеччиною за маршрутом Москва – Мюнхен.

Росія вирішила не відновлювати авіасполучення з Туреччиною з 1 червня, як очікувалося раніше. Обмеження на польоти до Туреччини, а також до Танзанії продовжили до 21 червня.

Авіасполучення з Великою Британією було призупинене в грудні 2020 року через поширення більш заразної мутації коронавірусу.

Нагадаємо, Російський Оперативний штаб по боротьбі з коронавірусом ухвалив рішення призупинити рейси до Туреччини з 15 квітня по 1 червня. На цей період купили путівки понад 500 тисяч росіян.

Читайте також:

Росія перестала видавати дозволи на прибуття рейсам, що летять в обліт Білорусі. Сьогодні дозвіл не змогли отримати відразу дві авіакомпанії.

29 травня французька авіакомпанія Air France після триденної перерви відновила рейси з Парижа в Москву. Як відомо, AirFrance була змушена скасувати свій рейс Париж-Москва після того, як в Росії відмовилися затвердити новий маршрут в обхід Білорусі.

Раніше російська сторона не видала дозвіл австрійській авіакомпанії Austrian Airlines на прибуття її рейсу з Відня до Москви за альтернативним маршрутом в обхід Білорусі. Водночас вже 28 травня такий дозвіл відновили.

Головний дипломат ЄС Жозеп Боррель заявив, що у Брюсселі не виключають ескалації напруженості з Росією через ситуацію, що склалася зі скасуванням європейських рейсів до Москви, але поки спостерігають за ситуацією.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна припинить авіасполучення з Білоруссю з 00:00 годин 26 травня. Українським авіакомпаніям і літакам буде заборонено виконувати польоти в повітряному просторі Республіки Білорусь.

Кабінет міністрів України і Рада національної безпеки і оборони обговорять додаткові обмежувальні заходи для Білорусі після закриття авіасполучення. Це може бути заборона авіатранзита над Україною для білоруських авіакомпаній.

Україна може відновити авіасполучення з Білоруссю, якщо влада країни усуне причини, за якими були введені санкції.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня