Зв'язок з нами

СВІТ

Резолюція про імпічмент Трампу: що закидають чинному президенту

Резолюція про імпічмент Трампу: що закидають чинному президенту

Резолюція про імпічмент Трампу: що закидають чинному президенту

Палата представників США опублікувала резолюцію про імпічмент чинного президента Дональда Трампа. Його звинуватили в «підбурюванні до заколоту».

Про це повідомляє CNN.

Розглянути документ Конгрес повинен 13 і 14 січня, йдеться в повідомленні. Швидше за все, нижня палата Конгресу схвалить запуск процедури.

Якщо імпічмент буде оголошений Дональду Трампу до 20 січня, коли закінчується його президентський термін, він більше не зможе брати участь у виборах президента країни.

6 січня Конгрес США зібрався, щоб затвердити перемогу демократа Джо Байдена на президентських виборах. Прихильники Трампа не дали провести процедуру, біля Капітолію пройшов багатотисячний мітинг на підтримку чинного президента Дональда Трампа.

Засідання Конгресу було перервано, а віце-президента Майка Пенса повели з місця подій. Силові структури знешкодили щонайменше два справжніх вибухові пристрої.

Співробітники правоохоронних органів намагалися відтіснити учасників заворушень з території Капітолію у Вашингтоні, застосовуючи сльозогінний газ і світлові гранати.

Національна гвардія Армії США почала зводити навколо Капітолію 3-метровий нездоланний паркан. Він простоїть біля будівлі не менше 30 днів, а двоє міністрів написали заяву про відставку.

Після штурму Капітолію у будівлі Конгресу США виявили завантажений бомбами і зброєю пікап. Автомобіль належить жителю Алабами Лонні Лерою Коффману. Його затримали за участь у заворушеннях.

Американська влада порушила, щонайменше, 25 справ про випадки внутрішнього тероризму.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня