Зв'язок з нами

СВІТ

Рецепт спаржі знайшли в офіційній базі даних законів Бельгії

Рецепт спаржі знайшли в офіційній базі даних законів Бельгії

Рецепт спаржі знайшли в офіційній базі даних законів Бельгії

Бельгійські юристи виявили рецепт спаржі в базі даних законів країни та королівських указів.

Судячи з усього, текст був випадково скопійований і вставлений у законодавство про ціни на ліки та медичне приладдя. Після виявлення текст був видалений з бази даних, повідомляє ВВС.

Помилка була виявлена під час оновлення французької версії бельгійського офіційного журналу Moniteur Belge, де публікуються закони, укази та інші офіційні примітки.

Поряд з медичними законами про ціноутворення там був рецепт страви зі спаржі.

«Я зустрічався з людьми, які стверджували, що від Moniteur Belge немає користі. Але там ви знайдете все: закони, рішення, рецепти приготування, що завгодно», – написав у Twitter адвокат Морган Г. Моллер, що розмістив фотографію помилки.

Директор Moniteur Belge Вільфрід Веррезен сказав, що рецепт з’явився в консолідованій основі даних і не має «юридичної сили» і тому може бути легко видалений.

Читайте також:

Прем’єр-міністр Фінляндії Санна Марін повідомила, що самостійно оплатить витрати, пов’язані з її сніданками, після публікацій у ЗМІ.

У березні італійська поліція впіймала члена мафіозного клану «Ндрангета», який переховувався 7 років, завдяки його кулінарному блогу на Youtube.

А німецька поліція розкрила справу про квартирну крадіжку, яка сталася в 2012 році, завдяки відкушеному шматку ковбаси.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня