Зв'язок з нами

Ремонт Кільцевої дороги у столиці триватиме кілька місяців

Ремонт Кільцевої дороги у столиці триватиме кілька місяців

Ремонт Кільцевої дороги у столиці триватиме кілька місяців

10 квітня на Кільцевій дорозі у Києві розпочинається капітальний ремонт. На першому етапі оновлюватимемо ділянку від пл. Одеської до вул. Луценка (у напрямку Жулян). Загалом буде відремонтовано ділянку від пл. Одеської до вул. Ватутіна. Планова дата закінчення ремонтних робіт – 30 червня.

Як повідомили у «Київавтодорі», під час робіт рух буде обмежено частково. Заїзд на Кільцеву дорогу з просп. Глушкова здійснюватиметься за схемою: просп. Глушкова – пл. Одеська – вул. Лятошинського – вул. Луценка – Кільцева дорога.

Інтерв’ю Бізнес У Мінінфраструктури прокоментували махінації на «Великому будівництві» та анонсували перевірки: інтерв’ю Криклія за хвилину 26/01/2021

Фонд «Демократичні ініціативи» запідозрив Офіс Володимира Зеленського в маніпулюванні даними його соцопитування щодо «Великого будівництва».

У 2021 році в Україні продовжить діяти президентська програма «Велике будівництво». У Міністерстві регіонального розвитку планують спрямувати кошти на будівництво об’єктів соціальної інфраструктури.

Співробітники податкової поліції ГУ ДФС у Києві викрили службових осіб приватного підприємства в ухиленні від сплати податків на 18,6 млн грн. Підприємство, у тому числі, неодноразово ставало переможцем публічних торгів по програмі «Велике будівництво».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня