Зв'язок з нами

Рекордний трофей на полюванні: принц Ліхтенштейну викликав гнів екоактивістів

Рекордний трофей на полюванні: принц Ліхтенштейну викликав гнів екоактивістів

Рекордний трофей на полюванні: принц Ліхтенштейну викликав гнів екоактивістів

Дві неурядові організації в сфері охорони навколишнього середовища звинуватили принца Емануеля з правлячої династії князівства Ліхтенштейн у трофейному вбивстві на полюванні найбільшого ведмедя, який жив на території Румунії.

За відомостями румунської НКО Agent Green і австрійської VGT, в березні принц, який постійно проживає в Рігерсбурзі в Австрії, отримав від міністерства навколишнього середовища Румунії офіційний дозвіл на відстріл ведмедиці, нападаючої на фермерські господарства в комуні Ождула в історичній області Трансільванія на північному заході країни. Документ, що дозволяє принцу полювання з 12 по 16 березня, потрапив в пресу.

Однак, як стверджують активісти, замість полювання на ведмедицю Емануель застрелив 17-річного бурого ведмедя на прізвисько Артур, який мешкав на безлюдній території, що охороняється і кілька років перебував під наглядом екологів. В Agent Green назвали Артура, можливо, найбільшим ведмедем на території Євросоюзу.

Судячи з документів, що є у розпорядженні організації, за вбивство Артура принц отримав 592,8 рейтингових очка з 600 можливих – це є рекордом в індустрії трофейного полювання. За видобуток ведмедя Емануель заплатив сім тисяч євро, додає The Guardian.

Представники принца відмовилися від будь-яких коментарів пресі. У міністерстві навколишнього середовища Румунії заявили, що почали розслідування інциденту.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня