Зв'язок з нами

ГРОШІ

Регулятор обмірковує введення обмежень на ринку електроенергії

Регулятор обмірковує введення обмежень на ринку електроенергії

Регулятор обмірковує введення обмежень на ринку електроенергії

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), розглядає можливість введення обмеження для учасників ринку електроенергії через цінові спекуляції в травні.

Згідно з інформацією на сайті регулятора, середня ціна електроенергії з початку травня цього року на ринку «на добу вперед» для базового навантаження становила менше ніж 1 000 грн за МВт-год, а 23 травня досягла позначки 409,82 грн за МВт-год.

«За результатами оперативного моніторингу виявлено, що подачу низьких цінових заявок здійснювали в основному трейдери та електропостачальники», – зазначили у НКРЕКП.

Також повідомляється, що за результатами моніторингу роботи сегментів ринку електроенергії та діяльності учасників ринку протягом 2-ї декади травня може виникнути необхідність прийняття рішення, спрямованого на недопущення маніпуляцій з продажем обсягів електроенергії на галузевому ринку.

Раніш ми писали, що Національна комісія з держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг анулювала ліцензію на розподіл газу компанії «Донецькоблгаз».

Ми також повідомляли, що 6-7 березня цього року «Донецькоблгаз» заявив про зупинку постачання газу для тепловика «Донецьктеплокомуненерго».

 

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня