Зв'язок з нами

СВІТ

Радники Байдена і Меркель провели переговори про РФ і Україну

Радники Байдена і Меркель провели переговори про РФ і Україну

Радники Байдена і Меркель провели переговори про РФ і Україну

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван обговорив із зовнішньополітичним радником канцлера Німеччини Яном Геккером зовнішню політику, зокрема, йшлося про Росію й Україну. Політики також говорили про майбутню зустріч лідерів G7 і саміт НАТО.

«Вони говорили про … пріоритети зовнішньої політики, включаючи Росію, Україну, Іран, Сахель і Західні Балкани. Експерти обох урядів обговорили газопровід “Північний потік – 2”, в тому числі заклопотаність CША з приводу ризиків, які він несе для України і європейської енергетичної безпеки», – йдеться в повідомленні на сайті Білого дому.

Крім того, сторони обговорили колективні зусилля з поширення вакцин проти коронавірусу і координацію в царині кібербезпеки.

«Ми вважаємо, що з Росією мають бути важкі дні, оскільки є питання, по яких у нас є глибокі розбіжності, є дії, на які нам потрібно давати рішучу відповідь», – сказав Салліван.

Нагадаємо, перша зустріч президентів США і РФ Джо Байдена та Владіміра Путіна відбудеться 16 червня у Женеві (Швейцарія). Цю інформацію офіційно підтвердили у Кремлі та Білому домі.

Білий дім уже відправив до Женеви радника з національної безпеки Джейка Саллівана для зустрічі із російським колегою.

Президент США Джо Байден збирається підняти на зустрічі з Путіним в Женеві 16 червня питання України і Білорусі.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня