Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Рада збереться на позачергове засідання

Рада збереться на позачергове засідання

Фото: rada.gov.ua Точний порядок денний засідання опублікують пізніше

Парламент, швидше за все, дозволить обговорити пропозиції президента до ветованого ним законопроекту про держслужбу.

Верховна Рада проведе позачергове засідання 23 лютого. Цю інформацію підтвердили представники фракції Слуга народу, повідомляє РБК-Україна в п’ятницю, 19 лютого.

Так, нардеп Олександр Качура повідомив, що, швидше за все, на засіданні розглянуть пропозиції президента Володимира Зеленського до ветованого ним закону про держслужбу.

“Ми очікуємо, що наступного тижня Рада збереться на позачергове засідання. У вівторок або середу. Треба буде проголосувати за законопроект про держслужбу з урахуванням пропозицій президента, щоб розблокувати роботу міністерства енергетики та виплати заробітної плати”, – повідомила нардеп Євгенія Кравчук.

В уряді заявляють, що через вето цього закону в.о. глави Міненерго Юрій Вітренко не може підписати документи для виплат зарплат шахтарям.

Як пояснили в ОП, президент підтримує необхідність відновлення конкурсів на посади держслужби, але положення про виконання першим заступником міністра або заступниками (в період, коли посада міністра вакантна) тільки окремих повноважень міністра, є неприйнятними.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня