Зв'язок з нами

ГРОШІ

«ПриватБанк» запустив кредитування бізнесу за державними гарантіями

«ПриватБанк» запустив кредитування бізнесу за державними гарантіями

«ПриватБанк» запустив кредитування бізнесу за державними гарантіями

Державний «ПриватБанк» відкрив кредитування підприємців та малого і середнього бізнесу (МСБ) за програмою державних гарантій

Як повідомляє прес-служба «ПриватБанку», отримати фінансування з частковим забезпеченням державними гарантіями зможуть бізнес-клієнти, які підходять під критерії, затверджені постановою Кабінету міністрів №1151 від 25 листопада 2020 року.

За словами керівника Дирекції МСБ «ПриватБанку» Євгена Заіграєва, кредитування під державні гарантії можливо буде також поєднувати з фінансуванням за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%», за якою «ПриватБанк» видав уже понад 2,3 тисячі кредитів бізнесу, вдвічі випереджаючи наступний банк-лідер.

Подати заявку на отримання фінансування з частковим забезпеченням держгарантіями можна на сайті «ПриватБанку».

Нагадаємо, 3 вересня 2020 року Верховна Рада ухвалила проект закону №3659-д «Про надання державних гарантій на портфельній основі». Кредити надаватимуться мікро-, малим та середнім підприємцям, і держава гарантуватиме банку повернення 80% суми позики.

Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» була запроваджена за ініціативи президента і Кабінету міністрів. Її завданням є підтримка інвестиційних проектів мікро- та малих підприємств, що має сприяти створенню нових робочих місць, легалізації та розширенню діяльності малого бізнесу, імпортозаміщенню та поверненню трудових мігрантів.

Угоди з Фондом розвитку підприємництва щодо участі у держпрограмі підтримки малого бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%» підписали державні банки «Ощадбанк», «Приватбанк» та «Укргазбанк». Загалом у програмі беруть участь 19 банків.

Навесні 2020 року уряд розширив програму, щоб підтримати підприємців на період карантину. Міністр економіки закликав підприємців, які вже мають кредити, звертатися у банки й отримувати рефінансування під 0%.

Приватбанк» першим рефінансував кредит підприємця під 0%.

Восени минулого року Кабмін лібералізував низку вимог та розширив цілі кредитування Програми.

Також названі галузі, які найчастіше користуються програмою «Доступні кредити 5-7-9%».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня