Зв'язок з нами

СВІТ

Провальна стратегія: у ВООЗ розкритикували розподіл вакцин

Провальна стратегія: у ВООЗ розкритикували розподіл вакцин

Провальна стратегія: у ВООЗ розкритикували розподіл вакцин

Зі 128 мільйонів введених на сьогоднішній день доз вакцин більше трьох чвертей щеплень зроблені всього у 10 країнах. На ці країни припадає 60 відсотків світового ВВП. У той же час, на сьогоднішній день майже 130 країн, де живе 2,5 мільярда людей, ще не зробили жодного щеплення.

«Ця провальна стратегія буде коштувати життів і засобів до існування, дасть вірусу додаткову можливість мутувати і уникнути вакцинації, а також підірве відновлення світової економіки», – заявили глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебрейесус і виконавчий директор ЮНІСЕФ Генрієтта Фор, повідомляється на сайті ВООЗ.

ЮНІСЕФ та ВООЗ закликали світових лідерів «поглянути за межі своїх кордонів» і використовувати стратегію вакцинації, щоб покласти край пандемії. Крім того, виробників вакцин закликають справедливо розподіляти обмежений запас вакцини.

Як повідомлялося, міжнародна група вчених ВООЗ здоров’я вважає, що коронавірус міг виникнути не в китайському місті Ухань. СOVID-19 міг циркулювати поза його межами до реєстрації перших випадків зараження.

За даними видання Bloomberg, при нинішніх темпах вакцинації, пандемія COVID-19 закінчиться через 7 років.

Тим часом у Великій Британії виявили два нові штами коронавірусу, один із яких викликає занепокоєння.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня