Зв'язок з нами

ГРОШІ

Проти газовика з найвищими тарифами завели кримінальну справу

Проти газовика з найвищими тарифами завели кримінальну справу

Проти газовика з найвищими тарифами завели кримінальну справу

Українські правоохоронці відкрили кримінальне провадження проти АТ «Лубнигаз» через порушення з тарифами.

«Вчора правоохоронці під процесуальним керівництвом прокуратури проводили слідчі дії на території АТ “Лубнигаз”. Було відкрито кримінальне провадження за ст. 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення)», – заявив речник ГУ Нацполіції в Полтавській області Юрій Сулаєв, передає Укрінформ.

Мер міста Лубни Олександр Грицаєнко зазначив, що тарифи на послуги розподілу природного газу, які надаються АТ «Лубнигаз» споживачам, є найвищими в області та Україні.

13 січня уряд вирішив запровадити державне регулювання цін на газ для побутових споживачів після того як з 1 січня 2021 року в Україні зросли тарифи на розподіл газу серед 43 газорозподільних компаній – в середньому на 80% залежно від регіону.

А НКРЕКП згодом схвалила зниження тарифів на розподіл газу для 14 облгазів, зокрема і «Лубнигазу».  Максимальний тариф складе 1,79 гривень за кубометр. У Зеленського запевнили, що знижені газові тарифи вже працюють.

А 12 лютого НКРЕКП вперше забрала ліцензію у газзбуту. За численні порушення ліцензію анульовано у мелітопольської газопостачальної компанії «Смарт Газ Систем».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня