Зв'язок з нами

СВІТ

Проросійські ЗМІ Молдови звинуватили Україну у викраденні судді Чауса

Проросійські ЗМІ Молдови звинуватили Україну у викраденні судді Чауса

Проросійські ЗМІ Молдови звинуватили Україну у викраденні судді Чауса

Українського суддю Миколу Чауса, чиєї екстрадиції вимагала Україна, нібито викрали і вивезли з Молдови у багажнику автомобіля українського посольства.

Про це написали молдовські ЗМІ Deschide.md та Ziarul Național з посиланням на телеграм-канал Index, близький до прокремлівської соціалістичної партії колишнього президента Ігоря Додона. Канал поширив фото автомобіля та окремо Миколи Чауса, які начебто були зроблені після викрадення, однак ніяких доказів того, що це справді так, не надано. За даними джерел Index, в операції викрадення Чауса брали участь близько 10 осіб. Після викрадення вони розійшлися групами. ЗМІ стверджують, що цей автомобіль з суддею в суботу перетнув кордон у напрямку України по зеленому коридору у пункті перетину «Отачь».

Тим часом, у справі щодо ймовірного викрадення у Молдові українського судді Миколи Чауса, підозрюваного у хабарництві, є перший затриманий. Про це під час брифінгу повідомив міністр внутрішніх справ республіки Павел Войку.

Нагадаємо, раніше президентка Молдови Мая Санду наказала розібратися, хто викрав Чауса. Ми також повідомляли, що у березні Молдова остаточно відмовила Чаусу у наданні політичного притулку.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня