Зв'язок з нами

ГРОШІ

Прокурор АРК відреагував на приватизацію «Масандри» в окупованому Криму

Прокурор АРК відреагував на приватизацію «Масандри» в окупованому Криму

Прокурор АРК відреагував на приватизацію «Масандри» в окупованому Криму

Присвоєння і продаж майна АТ «Виробничо-аграрне об’єднання «Массандра» в окупованому Росією Криму розцінюється українською стороною як військовий злочин. Держава-окупант має право користуватися громадським майном тільки у військових цілях.

Як заявив керівник прокуратури АР Крим та міста Севастополя Ігор Поночовний, згідно IV Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни від 1949 року, державі-окупанту забороняється привласнювати як публічну, так і приватну власність на окупованій території, передає «Дзеркало тижня».

«Після окупації півострова РФ майно «Масандри» «націоналізували», фактично експропріювали, передали в федеральну власність – управління справами президента РФ, потім повернули у «власність республіки Крим», відповідно, ніякої військової необхідності в такому привласненні і передачі майна не було … Крім присвоєння, це ще і продаж землі під виноградниками в Гурзуфі, і провадження щодо «директора» «Масандри» Яніни Павленко, яка самовільно відкрила 240-річну пляшку «Херес де ля Фронтера» для Володимира Путіна і Сильвіо Берлусконі. Тепер «справа «Масандри» поповниться і компанією-покупцем», – підкреслив прокурор.

Нагадаємо, вчора Росія продала винний концерн «Массандра», який знаходиться в окупованому Криму. Концерн, в який входять 11 заводів за майже 73 млн доларів купила дочірня компанія банку «Росія».

17 листопада стало відомо, що російська окупаційна влада Криму виставила на аукціон винзавод «Масандра». Його після захоплення півострова було «націоналізовано» агресором.

Читайте також:

Завод шампанських вин «Новий Світ» в окупованому Криму придбало ТОВ «Південний проект» – структура банку «Росія» Юрія Ковальчука, давнього друга і бізнес-партнера президента РФ Володимира Путіна.

Україна хоче притягнути РФ до відповідальності за екологічні злодіяння в окупованому Криму, заявили у Мінеконології. Збитки для довкілля півострова, завдані державою-окупантом, планують прив’язати до воєнних злочинів у міжнародних судах.

Військові злочини в Криму і на Донбасі буде розглядати Міжнародний кримінальний суд в Гаазі. Це означає, що для затримання і розшуку винних буде задіяно 120 країн.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня