Зв'язок з нами

ГРОШІ

Президент Венесуели перевів виплати бюджетникам у криптовалюту

Президент Венесуели перевів виплати бюджетникам у криптовалюту

Президент Венесуели перевів виплати бюджетникам у криптовалюту

Влада Венесуели вирішила «захистити» населення від гіперінфляції, перевівши виплати службовцям та соціалку в криптовалюту «петро». Проблема в тому, що крім влади Венесуели її ніхто не визнає.

Про нововведення повідомив президент країни Ніколас Мадуро під час звернення по держтелебаченню до 1 травня, пише Reuters. «Я прийняв пропозицію, яка послужить фінансовій та економічній стабільності, – «петролізувати» виплати службовцям централізованої, децентралізованої державної адміністрації та державного сектору», – сказав Мадуро.

Криптовалюта «петро» була створена в 2017 році владою країни, до неї мали мали прив’язати деномінований болівар. Однак гіперінфляцію зупинити не вдалося, в 2020 році болівар знецінився на 3000%, в перші три місяці 2021 року – 150%. Заміна дискредитованої валюти криптовалютою не врятує населення – влада стверджує, що «петро» прив’язане до вартості нафти, золота, заліза і алмазів, але в основному до розрахованої умовним чином ціни на нафту з родовища Ayacucho-1, яке наразі не розробляється. «Петро» не приймають майже в жодному магазині країни, національна криптовалюта не торгується на жодному великому торговельному майданчику.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня