Зв'язок з нами

ГРОШІ

Президент скасував ліцензії десятків компаній на користування українськими надрами

Президент скасував ліцензії десятків компаній на користування українськими надрами

Президент скасував ліцензії десятків компаній на користування українськими надрами

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про анулювання ліцензій і спеціальних дозволів на видобуток і користування українськими надрами» для 19 компаній.

«Відповідне рішення Державної служби геології та надр України готове і буде оприлюднено незабаром», – заявив Зеленський, повідомляє прес-служба глави держави.

Президент також нагадав, що підписав указ про введення в дію рішення РНБО, згідно з яким в 2021 році відбудуться перевірки всіх компаній, які без аукціонів отримали спецдозвіл на користування надрами і не почали видобуток корисних копалин, передусім нафти і газу, упродовж двох років після отримання дозволів.

«Рішення РНБО – це не гучні декларації. Кожне слово з них вже має або незабаром матиме реальні, здебільшого неприємні юридичні наслідки для деяких фізичних і юридичних осіб», – наголосив президент.

Нагадаємо, РНБО ввела санкції щодо 19 компаній, які проходять у справі компанії «Голден Деррік» (пізніше перейменована в «Іст Юроуп Петролеум»), яку пов’язують з екс-міністром енергетики Едуардом Ставицьким, і арешту дозволів яких на користування надрами з минулого року безрезультатно добивається в судах Офіс генпрокурора.

Читайте також:

19 березня Рада національної безпеки і оборони (РНБО) також ввела санкції проти екс-президента Віктора Януковича, колишнього прем’єра Миколи Азарова та інших екс-високопосадовців.

20 березня президент України Володимир Зеленський ввів рішення Ради національної безпеки і оборони, якою продовжив дію санкцій проти двох російських банків терміном на три роки.

Рада ЄС підтримала введення санкцій проти РФ, Китаю і КНДР за порушення прав людини.

Напередодні президент Зеленський затвердив указом рішення РНБО від 23 березня про санкції щодо фізосіб і компаній. У списки крім росіян потрапили французькі євродепутати на російській зарплати.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня