Зв'язок з нами

COVID-19

Президент доручив перевірити інформацію щодо махінацій з вакциною від COVID-19

Президент доручив перевірити інформацію щодо махінацій з вакциною від COVID-19

Президент доручив перевірити інформацію щодо махінацій з вакциною від COVID-19

Президент Володимир Зеленський доручив Службі безпеки та іншим правоохоронним органам провести перевірку інформації про можливі махінації з вакциною проти COVID-19. Голова держави має намір покарати тих, хто міг організувати ввезення в Україну контрабандою препаратів від коронавірусу.

Про це президент повідомив на своєму каналі в Telegram.

«Якщо хтось дійсно додумався таємно і з порушенням закону ввезти вакцину для продажу, реакція повинна бути максимально жорсткою.

У держави є чіткий план вакцинації. Спочатку щеплення отримають люди з груп ризику і ті, хто на передовій у боротьбі з COVID-19», – йдеться в повідомленні.

За контрафакт і контрабанду, зазначив президент Володимир Зеленський, має послідувати покарання.

Раніше глава уряду – прем’єр-міністр Денис Шмигаль розпорядився, щоб Міністерство охорони здоров’я та МВС перевірили інформацію, яка нещодавно з’явилася в ЗМІ. Він розповів про свою позицію щодо вакцинації українців препаратами невідомого походження.

У МОЗ розповіли, за якою ціною Україна закупити китайську вакцину від коронавірусу компанії Sinovac Biotech. Вартість однієї дози складе 504 грн, така ціна встановлена для більшості країн світу.

Держпідприємство «Медзакупкі» заявило, що може забезпечити поставку в Україну ковід-вакцини від ключових виробників. Намір глави МОЗ відсторонити його від закупівель зриває переговори з постачальниками.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня