Зв'язок з нами

СВІТ

Прем’єр Вірменії Пашинян подав у відставку і оголосив про дострокові вибори

Прем'єр Вірменії Пашинян подав у відставку і оголосив про дострокові вибори

Прем’єр Вірменії Пашинян подав у відставку і оголосив про дострокові вибори

Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив про відставку і оголосив, що правляча в Вірменії партія «Громадянський договір» візьме участь в майбутніх 20 червня дострокових парламентських виборах.

Про це повідомляє news.am.

Нікол Пашинян повідомив, що йде з поста прем’єра, щоб провести дострокові парламентські вибори.

«Партія «Цивільний договір» візьме участь у виборах. Я буду висунутий на пост прем’єр-міністра Вірменії», – сказав Пашинян в телезверненні в неділю.

Пашинян зазначив, що «тільки народ шляхом чесного і справедливого голосування вирішить майбутнє країни».

«Сьогодні я подаю у відставку для проведення позачергових парламентських виборів. Продовжу виконувати обов’язки прем’єр-міністра до проведення виборів», – сказав він.

У лютому прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян під час мітингу своїх прихильників наказав солдатам, офіцерам і генералам Збройних сил «займатися своєю справою».

Керівник опозиційної парламентської фракції «Світла Вірменія» Едмон Марукяна закликав Нікола Пашиняна відмовитися від ідеї звільнити начальника Головного штабу ЗС Оніка Гаспарян. Натомість прем’єр-міністру запропонували нову «угоду».

Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян збереже свої повноваження до дострокових парламентських виборів. Інші варіанти не обговорюються.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня