Зв'язок з нами

ГРОШІ

Прем’єр Шмигаль назвав, які великі заводи приватизують у першу чергу

Прем’єр Шмигаль назвав, які великі заводи приватизують у першу чергу

Прем’єр Шмигаль назвав, які великі заводи приватизують у першу чергу

Після розблокування великої приватизації перші об’єкти будуть виставлені на аукціони вже цього літа. Спочатку продадуть Об’єднану гірничо-хімічну компанію, «Президент Готель» і завод «Більшовик».

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у телеграм. Він нагадав, що цього тижня Верховна Рада підтримала законопроєкт, який розблокував процес «Великої приватизації». Голова уряду разом із головою Фонду державного майна Дмитром Сенниченком вже обговорив подальші кроки в цьому напрямку. Перші аукціони в рамках «Великої приватизації» мають пройти цього літа, і серед пріоритетних об’єктів на продаж будуть: Об’єднана гірничо-хімічна компанія, «Президент Готель» і Перший київський машинобудівний завод «Більшовик».

Раніше парламентський комітет з питань економічного розвитку підтримав до II читання законопроект уряду щодо розблокування процесу великої приватизації, повідомила заступник міністра економіки Світлана Панаіотіді.

Кабінет міністрів планує передати в концесію 90% підприємств, заборонених до приватизації, а також продати всі державні підприємства, які не потраплять до переліку заборонених до приватизації. Реалізувати намічені плани уряд планує до 2030 року.

У Міністерства юстиції повідомили, коли в Україні стартує Велика приватизація в’язниць. На першому етапі відбудеться аукціон з продажу «Ірпінського виправного центру».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня