Зв'язок з нами

COVID-19

Посилення карантину: яке ще місто запровадило локдаун

Посилення карантину: яке ще місто запровадило локдаун

Посилення карантину: яке ще місто запровадило локдаун

Рішення про посилення карантину на період з 3 по 11 квітня прийняла міська влада Сум. На цей час ввели додаткові карантинні обмеження.

Як повідомляє прес-служба міськради, термін дії обмежень може бути продовжений, якщо ситуація із захворюваністю на коронавірус не покращиться. Зокрема, з сьогоднішнього дня на території міста заборонено:

  • відвідування місць відпочинку (парків, спортивних майданчиків, прибережних смуг тощо) з метою відпочинку і скупчення людей в громадських місцях більше трьох осіб.
  • вихід з приміщень (квартир) і перебування на територіях загального користування без одягнених захисних масок.
  • відвідування всіх установ освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім дитсадків (передбачається робота чергових груп для дітей, в яких батьки працюють) і позашкільної освіти спортивного профілю, вихованці яких є учасниками спортивних заходів.
  • держустанови, органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування повинні здійснювати прийом громадян в онлайн-режимі.
  • керівникам підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності рекомендовано перейти, по можливості, на дистанційну форму роботи.

Раніше повідомлялося, що локдаун ввели в Запоріжжі та Миколаєві.

Зазначимо, через складну ситуацію з коронавірусом локдаун в столиці посилять з 5 квітня. Як заявив міський голова Києва Віталій Кличко, з найближчого понеділка будуть закриті школи і дитячі сади, а для громадського транспорту введуть спецпропуски.

У Київській міській державній адміністрації не виключають можливість продовження локдауна в Києві після 16 квітня. Міська влада сподівається, що вже введені обмеження покажуть позитивний результат.

У Києві під час локдауна заклади торгівлі будуть пріоритетно обслуговувати пенсіонерів в спеціальний годинник – з 10 до 12 ранку.

В Україні поки не планують вводити локдаун на загальнонаціональному рівні. Влада дотримується політики адаптивного карантину, і жорсткі карантини будуть вводити локально.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня