Зв'язок з нами

СВІТ

Посольство США в Росії скоротить штат на 75%

Посольство США в Росії скоротить штат на 75%

Посольство США в Росії скоротить штат на 75%

Посольство США в Росії скоротить штат на 75%. Також з 12 травня буде скорочено кількість консульських послуг.

Про це повідомляє прес-служба диппредставництва.

Штат посольства скорочують у зв’язку із забороною на наймання іноземних громадян. Кількість консульських послуг скорочують через введені обмеження щодо співробітників.

«Ми шкодуємо, що дії уряду Росії змусили нас скоротити наш штат співробітників консульства на 75%, і будемо намагатися запропонувати громадянам США якомога більше сервісів», – йдеться в повідомленні.

Диппредставництво також призупиняє розгляд документів на видачу віз для недипломатичних поїздок.

Нагадаємо, американське посольство в Росії з 12 травня зупиняє обробку заявок на всі неімміграційні визи – за виключенням дипломатичних.

Як відомо, 21 квітня РФ оголосила персонами нон грата десятьох співробітників посольства США в Москві. Вони мають виїхати з Росії до 21 травня. США на аналогічних умовах вислали 10 російських дипломатів.

Читайте також:

Сенатори з Республіканської і Демократичної партії США загалом схвалюють ідею зустрічі президентів Джо Байдена і Володимира Путіна, але виступають проти будь-якого перезавантаження відносин між Вашингтоном і Москвою.

Зустріч президента США Джо Байдена та президента РФ Владіміра Путіна запропонували прийняти три країни – Фінляндія, Австрія та Швейцарія. Усі вони не є членами НАТО, тому висока ймовірність проведення саміту саме в одній з них.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня