Зв'язок з нами

ГРОШІ

Посольство США пояснило, чому Байден не телефонує Зеленському

Посольство США пояснило, чому Байден не телефонує Зеленському

Посольство США пояснило, чому Байден не телефонує Зеленському

Президент США Джо Байден обов’язково подзвонить зеленському, і без усяких умов. Просто він зараз дуже зайнятий.

Так відповів на запит Європейської правди речник посольства США Деніел Лангенкемп. Він нагадав, що Байден взяв на себе низку зобов’язань щодо міжнародної співпраці, і у тому числі є «відданим другом України». Нинішня адміністрація США приділяє Україні багато уваги, відбулися контакти між главами зовнішньополітичних відомств, міністрами оборони та інші. І не існує ніяких умов, які має виконати Зеленський, щоб йому подзвонив Байден, запевнили у посольстві, але натякнули, що американцям подобається те, як український лідер взявся за олігархів. «Україна для нас – партнер, а у відносинах з партнерами ми не висуваємо вимог і не маємо жодних передумов для ведення діалогу. Але ми натхненні тим, як Зеленський у останні тижні вдається до потужних дій проти недоброчесних інтересів, які досі тягнуть Україну донизу», – йдеться у коментарі посольства.

Причиною того, що Байден не знайшов часу на розмову із Зеленським, у посольстві назвали те, що «президент зараз дуже сконцентрований на внутрішньоамериканських викликах, включаючи пандемію. Але розмова відбудеться, ми переконані.

Раніше газета The Washington Post припустила, що Зеленський досі не отримав дзвінка від Джо Байдена, бо президент США все ще сумнівається у готовності українського президента провести деолігархізацію та подолати корупцію.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня