Зв'язок з нами

COVID-19

Посол ЄС підтвердив виділення Україні вакцини

Посол ЄС підтвердив виділення Україні вакцини

Посол ЄС підтвердив виділення Україні вакцини

Україна почне отримувати ковід-вакцину в рамках програми COVAX у лютому.

Про це повідомив голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас на засіданні комісії з питань координації виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, пише Укрінформ. «Сьогодні на перше місце вийшло питання щеплення проти вірусу. Вакцини у рамках підтримуваної ЄС програми COVAX почнуть надходити вже в лютому. Україна та інші сусідні країни є пріоритетом для Євросоюзу», – сказав посол.

Також дипломат нагадав, що раніше ЄС оперативно надав Україні 190 млн. євро допомоги на боротьбу з пандемією та 1, 2 млрд макрофінансового кредиту.

МОЗ вже заявляв, що понад 100 тисяч доз вакцини Pfizer прибудуть в лютому. Їх розподілять для вакцинації працівників лікарень, в яких надають допомогу пацієнтам з COVID-19.

Раніше Всесвітня організація охорони здоров’я звернулася до розвинених країн із проханням призупинити темпи вакцинації населення. В організації хочуть домогтися, щоб препаратів вистачило менш забезпеченим країнам.

Група експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я відвідала продовольчий ринок в китайському місті Ухань в рамках місії по дослідженню походження коронавируса.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня