Зв'язок з нами

СВІТ

Посли країн НАТО провели спеціальну зустріч через ситуацію на сході України

Посли країн НАТО провели спеціальну зустріч через ситуацію на сході України

Посли країн НАТО провели спеціальну зустріч через ситуацію на сході України

1 квітня посли країн-членів НАТО провели термінову зустріч у Брюсселі, щоб обговорити нещодавній сплеск насильства на Донбасі та скупчення російських військ біля українських кордонів.

«Союзники поділились своєю стурбованістю нещодавньою масштабною військовою діяльністю Росії в Україні та навколо неї. Також союзники стурбовані порушеннями Росією режиму припинення вогню, що призвело до загибелі чотирьох українських солдатів минулого тижня. Дестабілізуючі дії Росії підривають зусилля з деескалації напруженості», – сказав представник НАТО, повідомляє Reuters.

Нагадаємо, 30 березня головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що Росія готується до військових навчань у Брянську і тимчасово окупованому Криму та стягує війська до кордону України.

Військовослужбовці США нарахували не менше чотирьох тисяч російських військових у супроводі техніки, спішно підтягнутих до українських кордонів на додаток до вже існуючих сил. Через це Пентагон підвищив боєготовність Європейського командування армії США до максимально можливого рівня.

31 березня російська сторона відмовилася повернутися до режиму тиші з 1 квітня.

ГУР Міноборони повідомило, що Росія завершує підготовку провокації українських військових на Донбасі і може розпочати наступ вглиб території України.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня