Зв'язок з нами

СВІТ

«Послання Путіну»: країни НАТО проводять широкомасштабні навчання в небі над Європою

«Послання Путіну»: країни НАТО проводять широкомасштабні навчання в небі над Європою

«Послання Путіну»: країни НАТО проводять широкомасштабні навчання в небі над Європою

США та союзники по НАТО проводять широкомасштабну місію в небі над країнами-членами блоку.

Навчання частково покликані направити послання президенту Росії Володимиру Путіну, йдеться в сюжеті CNN.

«США та союзники беруть участь у широкомасштабній місії НАТО, в якій беруть участь понад 20 країн НАТО, здійснюючи польоти над країнами-членами НАТО у навчаннях, покликаних частково направити послання президенту Росії Володимиру Путіну», – повідомляє телеканал.

Зазначається, що навчання проводяться за декілька тижнів до зустрічі президента США Джо Байдена та лідера РФ Володимира Путіна.

Президент США Джо Байден раніше заявив, що має намір порушити на зустрічі зі своїм російським колегою Володимиром Путіним питання про неприпустимість порушення прав людини. Американський лідер хоче дати «ясно йому зрозуміти», що Вашингтон не зволікатиме в цьому питанні.

Байден і Путін проведуть зустріч 16 червня 2021 року в швейцарській Женеві.

Заступник голови МЗС Євген Єнін повідомляв, що перед зустріччю з Путіним Байден переговорить з президентом України Володимиром Зеленським.

Президент України Володимир Зеленський збирається поставити президенту РФ Володимиру Путіну якомога більше незручних питань, які накопичилися за останні роки.

У Кремлі заявили, що на перший саміт президентів США і Росії не готують двосторонніх документів. Крім того, Москва підкреслює, що від зустрічі не варто чекати перезавантаження у відносинах з Вашингтоном.

Читайте також:

Зміна військово-політичної обстановки, посилення військових небезпек та військових загроз вимагають від Росії уточнення завдань в царині національної оборони, заявив секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев.

Нагадаємо, міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що Міноборони РФ створить до 20 нових з’єднань і військових частин у Західному військовому окрузі. Причиною такого рішення, за його словами, стало нарощування країнами НАТО на чолі з США кількості навчань, польотів стратегічної авіації і бойових кораблів з крилатими ракетами.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня