Зв'язок з нами

СВІТ

Популярний журнал включив у список майбутніх лідерів білоруську опозиціонерку

Популярний журнал включив у список майбутніх лідерів білоруську опозиціонерку

Популярний журнал включив у список майбутніх лідерів білоруську опозиціонерку

Американський журнал Time представив третій список TIME 100 Next – перелік молодих лідерів, «які формують майбутнє» у своїх сферах діяльності. У цьому рейтингу опинилася білоруська опозиційна лідерка Світлана Тіхановська.

У списку, опублікованому на сайті видання, зазначається, що згаданий рейтинг формується або за пропозицією відомих у тій чи іншій галузі діячів, або на думку редакції журналу. Тіхановську до Time 100 Next вніс лідер венесуельської опозиції Хуан Гуайдо, за словами якого вона – «приклад опори та гідності для всіх, хто бореться за демократію у світі».

«Десятки тисяч людей висловили протест проти режиму, натхнені завзятістю, хоробрістю і сміливістю Тихановської. У Білорусі люди пішли шляхом демократії, і цей шлях може закінчитися тільки свободою», — йдеться в матеріалі журналу.

Зараз Тіхановська мешкає у Литві, однак хоче повернутися до Білорусі, тому закликала міжнародні організації допомогти в організації безпечного повернення додому для неї та інших лідерів демократичних сил.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко може зберегти свою владу протягом 2021 року, однак у 2022 році його режим точно буде повалено, вважає радник білоруської опозиціонерки Світлани Тіхановської Франак Вячорка.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба порадив лідеру білоруської опозиції Світлані Тіхановській визначитися зі своєю позицією щодо окупації Криму та агресії з боку Росії перед анонсованим візитом в Україну.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня