Зв'язок з нами

COVID-19

Популярний український курорт закриють на карантин

Популярний український курорт закриють на карантин

Популярний український курорт закриють на карантин

Гірськолижний курорт «Буковель» на Івано-Франківщині закриють на карантин. У Поляницьку територіальну громаду, де розташований курорт, пускатимуть лише місцевих жителів чи працівників закладів і підприємств, тому туристи не зможуть туди потрапити.

«Будуть запроваджені додаткові блок-пости на території Поляницької ОТГ. Будуть мати можливість пересуватися безперешкодно, за дотримання карантинних вимог, лише місцеві жителі або мають місце роботи у цьому населеному пункті. Червона зона, в якій ми знаходимося, розвивається, і ми не бачимо тренду до її зниження. Представники малого бізнесу часто запитують, чому є така несправедливість: великі компанії працюють, а малі не повинні працювати? Зараз у Поляницькій ОТГ працюють підрозділи поліції», – сказав очільник Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук.

12 березня поліція влаштувала перевірку в «Буковелі» на підставі скарг про масові порушення карантинних обмежень на курорті.

Прем’єр Денис Шмигаль пояснював, що «Буковель» працює, бо там дотримують протиепідемічні вимоги, однак частина закладів усе ж мусила закритись.

Нагадаємо, у «червоній» зоні карантину станом на 11 березня залишаються чотири області – Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська і Чернівецька. Через спалах коронавірусу на Прикарпатті розгорнули мобільний шпиталь і ввели блокпости.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня