Зв'язок з нами

СВІТ

Популярна американська іграшка Potato Head стала гендерно нейтральною — вона більше не «містер»

Популярна американська іграшка Potato Head стала гендерно нейтральною — вона більше не «містер»

Популярна американська іграшка Potato Head стала гендерно нейтральною — вона більше не «містер»

Іграшка Mr Potato Head (містер Картопляна голова), яка з’явилася майже 70 років тому, незабаром стане гендерно нейтральною. З її назви приберуть слово «містер».

Про це розповіли у компанії Hasbro, повідомляє BBC.

Mr Potato Head став відомим як один із головних героїв мультфільму «Історія іграшок» від Pixar і Walt Disney Pictures. Однак вперше цю іграшку ще у 1952 році випустила американська компанія Hasbro. З того часу вона стала популярною як на американському ринку, так і закордоном.

«Hasbro домагається того, щоб усі відчували себе бажаними гостями у світі Potato Head»,— пояснили в компанії, додавши, що гендерно нейтральна іграшка дозволить дітям «уявити та створити свою власну сім’ю Potato Head».

Після ребрендингу вони випустять іграшку, яку можна буде зібрати з різних частин тіла та одягу. Оновлення очікують випустити восени 2021 року.

Не Hasbro єдиним

Містер Картопляна голова вперше надійшов у продаж у 1952 році. Після його успіху пані Картопляну голову разом із традиційними фемінізованими аксесуарами представили ​​наступного року.

Цей крок оновлення — наступний за іншими від відомих брендів, зокрема й Барбі від світового гіганта іграшок Mattel. Спочатку випускали високу білу блондинку, але зараз лялька представлена ​​в різних етнічних групах та формах тіла.

Читайте також:

69-річний орнітолог з Пенсільванії, США, Джеймс Хілл сфотографував двостатевого червоного кардинала. Вчені називають таких особин гінандроморфами.

По всьому світу на цих вихідних рідкісні карти Pokémon йдуть з молотка за шестизначні суми у зв’язку з 25-річчям японської серії мультфільмів і відеоігор.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня