Зв'язок з нами

СВІТ

Помпео повідомив про співпрацю США і України за час президентства Трампа

Помпео повідомив про співпрацю США і України за час президентства Трампа

Помпео повідомив про співпрацю США і України за час президентства Трампа

Держсекретар США Майк Помпео заявив, що хотів би домогтися більшого успіху в Україні за президентства Дональда Трампа. Однак США намагалися зміцнити здатність українського уряду захищатися від загроз, що виходять з боку Росії.

На питання в інтерв’ю Bloomberg про те, чи є у дипломата надія на те, що в кінцевому підсумку росіяни підуть зі сходу України або повернуть Крим, Помпео відповів, що ситуація «досить заморожена».

«Росіяни двічі укладали угоди, які не виконували. Я шкодую про це», – сказав глава американської дипломатії.

Він нагадав, що США доклали зусиль, щоб зупинити будівництво газопроводу «Північний потік-2», а також надали Україні летальне оборонне озброєння.

«Ми зробили для них (українців, – ред.) правильні речі …. Але, тим не менше, на південному сході України все ще існує конфлікт – ми не досягли великого прогресу, і європейці також не добилися великого прогресу в своїх дипломатичних зусиллях. Я шкодую про це. Я б хотів, щоб ми досягли більшого прогресу», – сказав Помпео.

Раніш ми писали про ще одну знакову заяву Помпео. Він зазначив, що Росія повинна припинити репресії проти населення анексованого Криму і повернути півострів: адже «Крим – це Україна».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня