Зв'язок з нами

СВІТ

Помер учасник Вотергейтського скандалу

Помер учасник Вотергейтського скандалу

Помер учасник Вотергейтського скандалу

Колишній співробітник ФБР США Гордон Лідді, який став однією з центральних фігур Вотергейтського скандалу, помер у віці 90 років.

Його син Томас Лідді підтвердив смерть, але не назвав причину, зазначивши лише, що вона не пов’язана з COVID-19, повідомляє AP.

Лідді, колишній агент ФБР і ветеран армії, був засуджений за змову, крадіжку зі зломом і незаконне прослуховування телефонних розмов під час його участі в пограбуванні Вотергейту, що призвело до відставки президента Річарда Ніксона. Він провів у в’язниці чотири роки і чотири місяці, зокрема й понад 100 днів в одиночній камері.

«Я би зробив це знову для свого президента», – сказав він багато років потому.

Після виходу із в’язниці Лідді став популярним, провокаційним і скандальним ведучим ток-шоу на радіо. Він також працював консультантом з питань безпеки, письменником і актором.

Читайте також:

18 березня від серцевих ускладнень помер 61-річний президент Танзанії Джон Маґуфулі.

На 83-му році життя помер перший міністр закордонних справ незалежної України Анатолій Зленко. Він двічі займав пост міністра закордонних справ: з липня 1990 року до серпня 1994 року і з жовтня 2000 року до вересня 2003 року.

Раніше засновник журналу Hustler і самопроголошений «торговець непристойності, якому не байдуже», Ларрі Флінт, помер у віці 78 років. За словами його менеджера, пан Флінт помер уві сні в медичному центрі «Седарс-Синай» в Лос-Анджелесі поруч з родиною.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня