Зв'язок з нами

СВІТ

Польща відреагувала на звинувачення РФ у провокаціях довкола будівництва газопроводу

Польща відреагувала на звинувачення РФ у провокаціях довкола будівництва газопроводу

Польща відреагувала на звинувачення РФ у провокаціях довкола будівництва газопроводу

Збройні сили Польщі відкинули звинувачення оператора проекту будівництва газопроводу «Північний потік-2» в провокаційній діяльності. Раніше компанія Nord Stream звинуватила Варшаву в незаконній діяльності в водах Балтійського моря.

У заяві оперативного командування ВМС Польщі відзначається, що літаки M-28B Bryza проводять регулярні патрульно-розвідувальні польоти в даному регіоні.

«Військово-морські сили Республіки Польща не ведуть ніякої провокаційної діяльності і виконують свої статутні завдання відповідно до міжнародного права», – йдеться в публікації.

Раніше компанія вказала на підвищену активність кораблів і цивільних суден у зоні будівництва газопроводу. Директор філії Nord Stream 2 AG Андрій Мінін підкреслив, що це може призвести до аварійного пошкодження трубопроводу.

Нагадаємо, за даними розслідування Deutsche Welle, компанії з країн Європейского союзу допомагають російському «Газпрому» добудувати газопровід «Північний потік-2» в обхід санкцій США. Зокрема, кілька виробників обладнали російське судно «Академік Черський» необхідним обладнанням і невдовзі корабель приєднається до будівництва газової магістралі.

Американська Комісія з цінних паперів і бірж проводить розслідування продажів компаній в проектах, які порушили санкції США. Зокрема, постачальник нафтосервісних послуг Baker Hughes та 17 інших компаній недавно припинили роботу на російському газопроводі «Північний потік – 2» і уникнули санкцій за це.

Тим часом віце-президент Єврокомісії Франц Тіммерманс повідомив, що Європі не потрібен газопровід «Північний потік-2». Забезпечити його експлуатацію повинні відповідно до правил ЄС.

На початку січня США анонсували нові санкції проти компаній, що будують «Північний потік-2» . Влада РФ визнала, що санкції «ускладнять реалізацію проекту».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня