Зв'язок з нами

Польща відправить на карантин мандрівників із трьох країн, незважаючи на результат COVID-тесту

Польща відправить на карантин мандрівників із трьох країн, незважаючи на результат COVID-тесту

Польща відправить на карантин мандрівників із трьох країн, незважаючи на результат COVID-тесту

У Польщі мандрівників із трьох країн посадять на тижневий карантин. Це обов’язкова умова, навіть якщо результат COVID-тесту у них буде негативним.

Як повідомляють «Польські новини», мова йде про мандрівників із Південної Африки, Індії та Бразилії, які прибувають до Польщі. По прибуттю вони зможуть вийти з карантину на підставі проведеного тесту на коронавірус, не раніше, ніж через 7 днів після приїзду в країну. Зобов’язання по карантину вважається виконаним, якщо тест проводився медичною діагностичною лабораторією.

Міністр охорони здоров’я Польщі Адам Недзельський, повідомив, що обов’язковий карантин для людей, що прибувають з цих країн пов’язаний з поширенням нових штамів коронавірусу.

«Згідно з новими правилами, люди, які прибувають до Польщі з Південної Африки, Індії та Бразилії, більше не можуть бути звільнені з карантину на підставі тесту, проведеного протягом 48 годин після повернення в країну. Така можливість дозволена тільки через 7 днів», – повідомив Недзельський.

Раніше в Індії закликали громадян носити захисні маски будинку. Причиною є спалах коронавируса в країні.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) назвала причину нового спалаху коронавируса в Індії. Цьому сприяли «ідеальний шторм» масових зібрань, низький рівень вакцинації та більш поширення більш заразних штамів вірусу.

Заступник глави МОЗ та головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко оголосив про закриття кордону для Індії з 2 травня . Таке рішення прийняли через спалах COVID-19 в Індії протягом останнього тижня.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня