Зв'язок з нами

COVID-19

Польща планує ввести нові правила в’їзду через пандемію COVID-19

Польща планує ввести нові правила в'їзду через пандемію COVID-19

Польща планує ввести нові правила в’їзду через пандемію COVID-19

Польща розглядає можливість введення нових вимог при в’їзді в країну у зв’язку з пандемією COVID-19. Вже на цьому тижні можуть зробити обов’язковим негативний тест на коронавірус.

Про це повідомляє видання Niezalezna з посиланням на Міністерство охорони здоров’я країни.

«Ми розглядаємо можливість впровадження системи, згідно з якою перетин наших кордонів, особливо південноїго був би можливим у разі надання негативного результату тесту на коронавірус», – сказав заступник міністра охорони здоров’я Вальдемар Краска.

Інформацію TVN24 підтвердив міністр охорони здоров’я Адам Недзельський. Міністра запитали про плани, пов’язані із зобов’язанням мати негативний результат тесту в разі приїзду до Польщі з-за кордону.

Міністр зазначив, що при наданні негативного тесту на COVID-19 людині не доведеться відбувати карантин.

«Прикордонники заявляють, що для досягнення цієї оперативної спроможності на окремих прикордонних пунктах необхідно приблизно 48 годин. Так що я думаю, що до кінця тижня це стане фактом», – сказав Недзельський.

Тоді для того, щоб в’їхати до країни і не потрапити на карантин, доведеться показати негативний результат тесту на кордоні.

«Ймовірно, це буде мати місце на південному і західному кордонах», – додав міністр.

На питання про те, що буде з тими, хто працює за кордоном і кожен день їздить на роботу, міністр відповів, що це рішення має бути дуже добре опрацьовано.

«Але в цілому це тестування буде нормою. Подивимося, чи допустимо ми будь-які винятки з цього», – додав він.

Польща знаходиться на порозі третьої хвилі епідемії коронавірусу, яка, ймовірно, досягне піку в кінці березня або початку квітня, додав Недзельський.

Раніше повідомлялося, що біологи розробили препарат, який здатен захистити від зараження COVID-19, включаючи нові штами. Поки його випробували тільки на тхорах, у яких він показав 100% ефективність.

Фахівці ВООЗ планують докладніше дослідити перший зафіксований випадок коронавируса в китайському місті Ухань і попросять у влади Китаю контакти цього пацієнта. Такі рекомендації очікуються в попередньому звіті організації про походження COVID-19.

Україна домовилася з індійською компанією Serum Institute про збільшення обсягів поставок вакцини від коронавируса NovaVax. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня