Зв'язок з нами

COVID-19

Польща до кінця літа планує вакцинувати всіх бажаючих

Польща до кінця літа планує вакцинувати всіх бажаючих

Польща до кінця літа планує вакцинувати всіх бажаючих

До кінця серпня в Польщі планують вакцинувати від коронавірусу всіх бажаючих. Зараз в Польщі зробили 6 млн щеплень від 40-мільйонного населення.

Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, повідомляє агентство PAP. За його словами, до кінця другого кварталу в країні проведуть сумарно 20 млн щеплень, а до кінця серпня їх зможуть зробити всі бажаючі вакцинуватися в Польщі.

Також уряд Польщі вводить зміни в програмі щеплень. Зокрема, з квітня стартує вакцинація в компаніях, де бажання зробити щеплення висловлять мінімум 500 працівників.
Крім того, буде збільшено кількість пунктів вакцинації – зокрема, щеплення можна зробити в аптеці, які висловлять бажання брати участь у відповідній програмі.

Тим часом, Польща з 30 березня вводить обов’язковий карантин для всіх громадян країн, що не входять до Шенгенської зони. Тести, зроблені не в Польщі, враховуватися більше не будуть.

Польська влада та бізнес очікують, що у 2021 році у країні зросте кількість медпрацівників з-за меж ЄС, зокрема і України, завдяки закону про спрощене працевлаштування.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2020 року польський президент Анджей Дуда підписав закон про полегшення працевлаштування у країні іноземних медичних працівників у рамках боротьби з пандемією COVID-19.

Новий коронавірусний закон у Польщі спростить прийом на роботу лікарів та медперсоналу з-за меж ЄС, однак зарплата іноземних медиків буде меншою, ніж у польських, зазначив глава канцелярії прем’єр-міністра Польщі Міхал Дворчик.

Якщо держава не дасть гідної зарплати та умов праці для медиків, вони виїдуть з України, попередив глава МОЗ Максим Степанов.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня