Зв'язок з нами

СВІТ

Поліція заборонила прихильникам Трампа брати з собою зброю на акції протесту

Поліція заборонила прихильникам Трампа брати з собою зброю на акції протесту

Поліція заборонила прихильникам Трампа брати з собою зброю на акції протесту

Влада Вашингтона попередила прихильників Дональда Трампа, які планують 6 січня прийти на мітинг проти затвердження Джо Байдена обраним президентом США, про неприпустимість приносити з собою зброю.

Як повідомляє Reuters з посиланням на начальника столичної поліції Роберта Конті, влада Вашингтона закликала сотні солдатів національної гвардії бути готовими надати допомогу в наведенні порядку.

«Ми отримали інформацію про те, що деякі особи мають намір привезти вогнепальну зброю до нашого міста. Це буде неприпустимо», – заявив Конті.

За його словами, поліція буде затримувати будь-якого мітингувальника, у якого помітить вогнепальну зброю або ж при провокації насильства і безладів. Конті нагадав про демонстрації восени і грудні, коли прихильники Трампа в Вашингтоні стикалися з представниками руху Антіфа і Black Lives Matter. Тоді сталося кілька бійок, в тому числі із застосуванням холодної зброї.

Нагадаємо, Колегія виборників 15 грудня 2020 року більшістю у голосів затвердила демократа Джо Байдена переможцем виборів президента США. Він отримав 302 голоси проти 232 у Дональда Трампа.

Десятки суддів, губернаторів, виборних посадових осіб, колегія виборників, Міністерство юстиції, Департамент внутрішньої безпеки та Верховний суд США підтвердили, що не було ніяких достовірних доказів фальсифікації голосування.

Сенатори-республіканці виступили з вимогою створити спеціальну комісію і провести розслідування порушень на виборах президента в 2020 році. 11 чиновників заявили, що будуть голосувати проти затвердження підсумків після перемоги Джо Байдена.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня