Зв'язок з нами

COVID-19

Поліція викрила схему масштабних розкрадань на держпідприємстві

Поліція викрила схему масштабних розкрадань на держпідприємстві

Поліція викрила схему масштабних розкрадань на держпідприємстві

Правоохоронці викрили схему незаконного заволодіння державними коштами ДП «Енергоринок» шляхом реалізації приватним підприємством електроенергії за завищеною вартістю на суму понад 300 млн грн.

«Встановлено, що посадові особи товариства з обмеженою відповідальністю з виготовлення сонячної електроенергії звернулися до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, з проханням збільшити потужність вироблення сонячної електроенергії, в зв’язку з введенням в експлуатацію пускового комплексу. Хоча в той час робота комплексу не була запущена. Так, на підставі фіктивних документів приватна компанія отримала дозвіл на збільшення потужності сонячної електростанції і затверджений «зелений» тариф майже на рік раніше фактичного відомості станції», – йдеться в повідомленні Управління комунікації Національної поліції України.

Правоохоронці також встановили, що підприємство здійснило фіктивну закупівлю обладнання, яке дає можливості для запуску станції.

Крім того, згідно з актом «дешифрування місцевості» на період подачі документів до Державної комісії комплекс сонячної електростанції перебував на стадії будівництва, тому відповідний коефіцієнт «зеленого» тарифу не міг бути застосований.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня