Зв'язок з нами

СВІТ

Поліція впіймала члена італійської мафії завдяки його кулінарному блогу на YouTube

Поліція впіймала члена італійської мафії завдяки його кулінарному блогу на YouTube

Поліція впіймала члена італійської мафії завдяки його кулінарному блогу на YouTube

Італійська поліція впіймала члена мафіозного клану «Ндрангета», який переховувався 7 років, завдяки його кулінарному блогу на Youtube.

53-річного Марка Ферена Клода Б’ярта затримали минулої середи у Домініканській Республіці та екстрадують до рідної Італії для суду, повідомляє  BBC.

Поліція розшукувала чоловіка з 2014 року за підозрами у перевезенні кокаїну до Нідерландів. За даними правоохоронців, Б’ярт останніми роками вів спокійне життя у місті Бока-Чіка.

Про його місцеперебування правоохоронці дізналися завдяки кулінарному блогу, який він завів на YouTube. У ньому чоловік ніколи не показував своє обличчя, але його видали татуювання.

Нагадаємо, у січні 2021 року в Італії почався найбільший за останні 30 років судовий процес над мафією. На лаві підсудних опинилися понад 350 членів «Ндрангети», їм висувають загалом понад 400 звинувачень.

«Ндрангету», осередком якої є регіон Калабрія, вважають одним з найвпливовіших кланів в Італії та світі. Підозрюють, що саме вони контролюють більшу частину контрабанди кокаїну, що ввозиться до Європи.

У лютому італійська поліція в результаті масштабних рейдів затримала понад двадцять осіб із сицилійської мафіозної організації «Коза Ностра».

А німецька поліція розкрила справу про квартирну крадіжку, яка сталася в 2012 році, завдяки відкушеному шматку ковбаси.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня