Зв'язок з нами

Поліція закрила справу про другий напад на Стерненка

Поліція закрила справу про другий напад на Стерненка

Фото з відкритих джерел

Справа про другий напад на Сергія Стерненка стосувалась подій ранку 1 травня 2018 року

Правоохоронці закрили кримінальне провадження у справі про другий напад на одеського активіста Сергія Стерненка. Терміни досудового розслідування не продовжили вчасно, і справа була закрита ще у листопаді минулого року. Однак Стерненко дізнався про це тільки сьогодні. Про це він написав у своєму Telegram в понеділок, 19 квітня.

«Сьогодні я дізнався, що поліція закрила кримінальне провадження по 2 нападу на мене. Це справа про те, як вранці 1 травня 2018 мені стріляли в потилицю, і я зміг затримати свого нападника та передати його поліції. Поліція одразу ж викрала зі справи телефон виконавця злочину, а потім, після передачі справи до СБУ, з‘ясувалось, що до організації замаху був причетний тодішній провідний консультант ГУНП в Одеській області Руслан Форостяк. На його авто виконавець з ще одним спільником Карбенюком мав покидати місце злочину», – написав він.

За словами Стерненка, за ці три роки спільника навіть не допитали, а Форостяк перевівся працювати в комунальне підприємство до мера Одеси Труханова і не отримав підозру.

«І вже не отримає. Венедіктова спочатку передала справу про замах до поліції, щоб та «розслідувала» як поліція цей замах і організувала. А потім слідчий «забув» вчасно звернутись до суду про продовження строків розслідування, а в суді не міг пояснити, чому жодних слідчих діф не проводиться. Тому строк не продовжили, і справу закрили», – зазначив активіст.

Стерненко уточнив, що справу закрили ще 1 листопада 2020 року, але він дізнався про це тільки сьогодні, тому що вирішив подивитися у реєстр судових рішень. Також, за його словами, поліція не відповідала на його клопотання про хід розслідування.

Нагадаємо, що 9 квітня Сергія Стерненка випустили під домашній арешт. Цілодобовий домашній арешт колишній лідер одеського «Правого сектора» Сергій Стерненко відбуватиме на орендованій квартирі в Одесі, а не в Києві, як це було раніше.

16 квітня колегія суддів Одеського апеляційного суду не встигла розглянути апеляційну скаргу адвокатів Сергія Стерненка та його соратника Руслана Демчука через завершення робочого дня.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня