Зв'язок з нами

Поліція Львівщини назвала кількість порушників карантинних обмежень

Поліція Львівщини назвала кількість порушників карантинних обмежень

Фото: Facebook

За першу добу посиленого карантину зафіксовано 63 порушення

Управління національної поліції у Львівській області повідомило про 63 випадки порушення локдауну, зафіксовані на Львівщині. Щодо порушників складено адміністративні протоколи. Правоохоронці закликають суб’єктів підприємницької діяльності та громадян суворо дотримуватися протиепідемічних вимог.

Як зазначено в повідомленні, в поліції Львівської області створено додаткові мобільні групи, які реагують на порушення карантинних обмежень підприємцями, перевізниками та громадянами.

«Ми проводимо профілактичну та роз’яснювальну роботу з керівниками та співробітниками суб’єктів підприємницької діяльності та громадянами. Але якщо порушники відмовляються припинити правопорушення, то притягуємо їх до відповідальності, передбаченої законодавством», – цитують у повідомленні слова заступника начальника ГУ Нацполіції у Львівській області Дмитра Михальця.

Нагадаємо, що від 8 до 24 січня, згідно постанови КМУ №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», по всій країні діють додаткові карантинні обмеження.

Також міністр охорони здоров’я Максим Степанов пояснив, чому під час посиленого карантину з 8 по 24 січня у супермаркетах заборонено продавати побутові товари в той час, як дозволені продукти харчування і ряд інших категорій товарів.

Сьогодні очільник Міністерства охорони здоровʼя розповів, як купувати цигарки під час локдану.

Сьогодні стало відомо, що президент Володимир Зеленський відпочиває на курорті Буковель.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня