Зв'язок з нами

СВІТ

«Плює, грубіянить та поводиться зухвало»: у Путіна прокоментували висловлювання росЗМІ про Зеленського

«Плює, грубіянить та поводиться зухвало»: у Путіна прокоментували висловлювання росЗМІ про Зеленського

«Плює, грубіянить та поводиться зухвало»: у Путіна прокоментували висловлювання росЗМІ про Зеленського

У Кремлі відповіли, чи поділяють вони визначення російських державних ЗМІ щодо Зеленського.

У Кремлі заявили, що Україна не демонструє «політичної волі» до нормалізації відносин з Російською Федерацією. Про це журналістам сказав прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, повідомляє УНІАН.

Відповідаючи на запитання УНІАН, чи немає бажання з боку президента РФ Володимира Путіна ініціювати відповідні переговори або телефонну розмову, Пєсков відповів: «Поки ми не бачимо і не чуємо якоїсь політичної волі до нормалізації двосторонніх відносин, чого ми б щиро хотіли. Це перше. І друге, ми не бачимо ніякої політичної волі до реалізації мінських і паризьких домовленостей».

Він підкреслив, що для розмови на вищому рівні «як мінімум мають дозріти передумови».

«Ще раз повторюю, сам президент Путін неодноразово говорив, що ми зацікавлені в нормалізації відносин з усіма нашими сусідами, у тому числі з Україною», – підкреслив Пєсков.

Відповідаючи на запитання УНІАН, чи поділяють в Кремлі визначення російських державних ЗМІ, де заявляють, що президент України Володимир Зеленський «плює, грубіянить і поводиться зухвало» стосовно Росії, Пєсков сказав: «я не використовував подібні фрази, Володимир Соловйов вільний ставити питання і формулювати їх як він хоче – він журналіст, але безумовно Володимир Соловйов ніяк не формулює зовнішню політику РФ, ви знаєте, що вона формулюється президентом».

Раніше повідомлялося, що прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив про відсутність у Кремля контактів з нинішньою владою України.

Читайте також:

Дружина президента України Олена Зеленська розповіла, чи збирається Володимир Зеленський піти на другий президентський термін.

Заступник глави РНБО Сергій Кривонос заявив, що ідея президента мобілізувати усіх українців у разі широкомасштабного нападу РФ, є нереалістичною, а велика кількість мобілізованих не вирішує питання спроможності протистояти ворогу.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня