Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Пєсков: Путін сам відповість на ініціативу Зеленського

Пєсков: Путін сам відповість на ініціативу Зеленського

Фото: пресс-служба Кремля Кремль поки не відповідає на пропозицію Зеленського про зустріч з Путіним

Російський президент особисто відповість українському на його пропозицію про зустріч на Донбасі, якщо вважатиме за потрібне, говорить Пєсков.

Президенту Росії Володимиру Путіну сам відповість на пропозицію президента України Володимира Зеленського про зустріч на Донбасі, якщо вважатиме за потрібне. Про це в четвер, 22 квітня, заявив його прес-секретар Дмитро Пєсков.

“Так, президенту доповіли. Якщо президент вважатиме за необхідне, він відповість сам. Мені зараз нічого сказати”, – сказав він.

При цьому він не відповів, чи можлива ця зустріч саме на Донбасі.

Крім того, Пєсков ще раз пояснив заяву Путіна про “червоні лінії”.

“Червоні лінії” Росії пов’язані з національними інтересами. І, звичайно, це має відношення і до двосторонніх відносин з іншими державами, включно з Україною, і до відносин з міжнародними об’єднаннями”, – сказав він.

На питання, де проходить ця “червона лінія” в російсько-українських відносинах, Пєсков уточнив: “Вона проходить саме на рубежі наших національних інтересів”.

Зазначимо, Путін не згадав Україну в посланні до парламенту РФ, але в Кремлі повідомили, що йому доповіли про пропозицію Зеленського про зустріч на Донбасі.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня