Зв'язок з нами

ГРОШІ

Підсанкційний політик продав підприємство в Росії

Підсанкційний політик продав підприємство в Росії

Підсанкційний політик продав підприємство в Росії

Новошахтинський завод нафтопродуктів, який був оформлений в 2020 році на дружину Віктора Медведчука Оксану Марченко, продали великому будівельному підрядчику ПЕТОН. Відповідні зміни були занесені до ЄДРЮО 5 квітня.

Завод розташований в Ростовській області, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За даними аналітичної системи СПАРК-Інтерфакс, ТОВ «Петон Інвест Технолоджі» стало власником 93% статутного капіталу ТОВ «Південь Енерго». Основним активом підприємства є НЗНП.

Раніше ТОВ «Південь Енерго» було афілійовано з аграрної групою «Південь Русі» Сергія Кислова. У 2018 році підприємство перейшло під контроль двох кіпрських офшорів: Ventolor Investments Ltd (60%) і Teteos Global Ltd (33%), частки яких тепер і перейшли до «ПЕТОНУ». Ще 7% «Південь Енерго» залишилося у самого НЗНП.

Також підрядник уклав великі контракти на модернізацію НПЗ.

У лютому НЗНП потрапив під санкції РНБО «в зв’язку з поставками нафтопродуктів на непідконтрольні Україні території в Луганській і Донецькій областях». НЗНП вважає санкції необгрунтованими і збирається оскаржити їх.

Раніше Служба безпеки України провела слідчі дії щодо членів Громадської організації «Український вибір», лідером якої є нардеп Віктор Медведчук. Сьогодні співробітники відомства провели 20 обшуків у її керівництва і представників.

Офіс генпрокурора повідомив про підозру трьом керівникам ініціативних груп громадського руху «Український вибір», лідером якого є нардеп Віктор Медведчук. Їх підозрюють в участі в організації та проведенні незаконного «референдуму» в окупованому Криму.

Сім’ї Віктора Медведчука і Тараса Козака в перші дні окупації Криму за безцінь отримали під контроль частину великий нафтовий бізнесу в РФ, який приносить їм щорічно десятки мільйонів доларів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня