Зв'язок з нами

COVID-19

Pfizer заявила про 100% ефективності своєї COVID-вакцини для дітей від 12 до 15 років

Pfizer заявила про 100% ефективності своєї COVID-вакцини для дітей від 12 до 15 років

Pfizer заявила про 100% ефективності своєї COVID-вакцини для дітей від 12 до 15 років

Компанія Pfizer заявила 31 березня, що її вакцина проти COVID-19 виявилася на 100% ефективною для підлітків віком від 12 до 15 років.

Результати були отримані в ході третього етапу клінічних випробувань, повідомляє CNBC з посиланням на заяву компанії.

Генеральний директор Pfizer Альберт Бурла заявив про плани представити нові дані про вакцину, яка розроблена у партнерстві з німецьким виробником препаратів BioNTech, «якомога швидше». Він висловив сподівання, що діти в цій віковій групі зможуть отримати щеплення до початку нового навчального року.

«Ми виступаємо за якнайшвидше розширення дозволу нашої вакцини для використання у молодших групах населення», – сказав Бурла.

У дослідженні взяли участь 2260 учасників у США. У групі з плацебо зафіксували 18 підтверджених інфекцій Covid-19, а в групі, яка отримувала вакцину, не підтвердили зараження, повідомила компанія. Відтак, визнано ефективність вакцини на 100%. У компанії зазначають, що вакцина добре переносилася, а побічні ефекти, зазвичай, відповідали тим, що спостерігаються у дорослих.

Pfizer також заявила, що вакцина викликала «стійку» реакцію антитіл у дітей, що перевищувала реакцію у вакцинованих у віці від 16 до 25 років.

Вакцину Pfizer вже дозволено використовувати в США людям від 16 років.

Компанії Pfizer BioNTech планують у квітні розпочати випробування ліофілізованої (Ліофілізація – метод осушення холодом з виморожуванням вологи) версії вакцини проти COVID-19. Якщо буде доведена її безпечність, це може полегшити зберігання препарату для вакцинації населення у віддалених місцевостях.

Читайте також:

Україна отримала підтвердження про постачання додатково 1 млн доз вакцини від Pfizer / BioNTech в рамках програми COVAX. У найближчі тижні в рамках COVAX в Україну привезуть 117 тисяч доз вакцини Pfizer.

Німецька фармацевтична компанія BioNTech та її американський партнер Pfizer за потреби можуть посилити потужності та виготовити близько трьох мільярдів доз вакцини від коронавірусу у 2022 році.

Вакцини проти коронавірусу нинішнього першого покоління за рік можуть втратити ефективність через появу нових штамів. Таку думку висловила більшість вчених та лікарів під час проведеного опитування People’s Vaccine Alliance.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня