Зв'язок з нами

COVID-19

Першу партію новоприбулої COVID-вакцини розділять на два щеплення

Першу партію новоприбулої COVID-вакцини розділять на два щеплення

Першу партію новоприбулої COVID-вакцини розділять на два щеплення

У МОЗ повідомили, що першу партію COVID-вакцини Pfizer, яка прибула сьогодні в Україну, розділять на два щеплення з інтервалом в 25 днів. Препарат отримають жителі і працівники будинків для людей похилого віку, співробітники рятувальних і прикордонних служб.

Про це розповів заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко на брифінгу, повідомляє «Уніан».

«Ніяких залишків вакцини не буде. Чітко і зрозуміло розплановано сьогодні, хто вакцинується. Сьогодні вакцинуються люди в будинках для людей похилого віку. Після цього вакцинується Державна служба з надзвичайних ситуацій і Державна прикордонна служба, як критичні для держави інфраструктури», – пояснив Віктор Ляшко.

Отримані 117 000 доз вакцини Pfizer розділять на два щеплення, їх вистачить, щоб вакцинувати проти коронавірусу 58500 громадян.

Перші щеплення вакциною проти COVID-19 від Pfizer почнуться в Україні 18 квітня. Їх будуть робити в будинках для людей похилого віку. Препарат Pfizer/BioNTech під назвою Comirnaty вводять внутрішньом’язово. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини з інтервалом у три тижні.

Якщо Україна якомога швидше почне розробляти і виробляти власну вакцину проти коронавірусу, то перші результати будуть готові через три роки.

Всесвітня організація охорони здоров’я заявила про те, що зараз світ наближається до максимального рівня поширення коронавируса. За останні два місяці фіксують майже дворазове збільшення тижневої захворюваності.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня