Зв'язок з нами

СВІТ

Першу COVID-вакцину від AstraZeneca отримав 82-річний британець

Першу COVID-вакцину від AstraZeneca отримав 82-річний британець

Першу COVID-вакцину від AstraZeneca отримав 82-річний британець

82-річний Брайан Пінкер став першим у Великій Британії, хто імунізувався вакциною від коронавірусу AstraZeneca і Оксфордського університету в рамках масової вакцинації, що розпочалася сьогодні в країні.

Пінкер є пацієнтом лікарні Черчіля, він проходить процедуру діалізу, повідомляє  Sky News.

Також щеплення зробили 88-річному учителю музики Тревору Ковлетту та професору Ендрю Полларду.

Як пише видання, перші 53 тис. доз вакцини AstraZeneca передадуть до шести лікарняних фондів в Оксфорді, Сассексі, Ланкаширі, Уорікширі та двох у Лондоні.

Потім основна частина доз вакцини буде направлена до понад 700 служб лікарів і будинків для літніх людей.

Як відомо, прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон очікує, що протягом наступних трьох місяців будуть вакциновані від коронавірусу десятки мільйонів громадян.

Це друга вакцина, яка розповсюджується у Великій Британії, після того, як 8 грудня було зроблено перше щеплення вакциною Pfizer/BioNTech.

Станом на ранок 4 січня у світі зареєстрували 85 505 963 випадки захворювання на COVID-19. З них 60 455 529 хворих одужали, а 1 850 711 – померли.

Нагадаємо,  8 грудня в Британії почалася масова вакцинація від коронавірусу. 81-річний житель британського Ворикшира «Білл» Вільям Шекспір став другою людиною в світі, яка отримала вакцину Pfizer-BioNTech від коронавірусу поза клінічних випробувань.

Читайте також:

Росія висловила готовність передати українським вченим технологію виготовлення своєї сумнівної вакцини від коронавірусу «Супутник V». Її запропонували протестувати в комбінації з препаратом компанії AstraZeneca.

Уряд США може запровадити введення певним категоріям громадян тільки половини дози вакцини від коронавірусу компанії Moderna. Завдяки цьому вдасться вакцинувати вдвічі більше людей.

У Мексиці місцева влада почала розслідування інциденту після того, як лікарка потрапила в реанімацію. Їй ввели вакцину Pfizer-BioNTech від коронавірусу, а потім госпіталізували з підозрою на енцефаломієліт.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня