Зв'язок з нами

ГРОШІ

Перше приватне підприємство отримало ліцензію на виробництво спирту

Перше приватне підприємство отримало ліцензію на виробництво спирту

Перше приватне підприємство отримало ліцензію на виробництво спирту

Перше приватне підприємство отримало від Державної податкової служби України ліцензію на виробництво спирту. Документ видали компанії Nemiroff, таким чином завершивши юридичний етап приватизації Немирівського спиртзаводу.

Nemiroff стала першою приватною компанією, яка приватизувала спиртзавод і отримала ліцензію на виготовлення спирту, повідомляє прес-служба Nemiroff в Facebook.

«Активно проводимо відновлювальні роботи і вже скоро запустимо власне виробництво спирту на Немирівському спиртзаводі. Отримання ліцензії завершує юридичний етап його приватизації, яку компанія Nemiroff почала в листопаді 2020 року», – йдеться в повідомленні.

Компанія вже почала активну модернізацію виробничих потужностей Немирівського спиртзаводу і готується до запуску виробництва найближчим часом.

Перший виставлений на аукціон актив «Укрспирту» – Немирівське МПД – був приватизований за 55 млн грн. Його приватизувала ТОВ «ЛВН ЛІМІТЕД».

Відповідно до реєстру, ТОВ «ЛВН ЛІМІТЕД» зареєстровано у Вінниці, в Немирові у нього є свій філіал.

Засновником компанії вказана компанія «НЕМІРОФФ ІНТЕЛЛЕКТЬЮАЛ ПРОПЕРТІ Істеблішмент» (Ліхтенштейн), серед кінцевих бенефіціарів – Яків Грибов, Анатолій Кіпіш і Белла Фінкельштейн.

У компанії вже повідомили, що на першому етапі в виробництво хочуть інвестувати від 300 до 500 тисяч доларів, запуск виробництва планується на 1 квартал 2021 року.

Другий об’єкт «Укрспирту»  – Артемівське місце здійснення діяльності – був проданий на аукціоні за 50 мільйонів гривень.  Третій актив «Укрспирту», Овечацьке МПД, продали на аукціоні за 53 млн грн.

Також Фонд держмайна продав Суходільське місце здійснення діяльності за 60,3 млн грн. Марилівський спиртзавод – сьомий об’єкт «Укрспирту», вдалося продати за 120 млн гривень компанії з Молдови. Лужанське МПД продали за 21 млн грн.

За десятий завод «Укрспирту» – Хоростківське МПД (Тернопільська область), заплатили 55 млн і 1 грн.

Вишняківське МПД та зберігання спирту у м. Кременчук Полтавської області продали на аукціоні за 23,1 млн грн.

29 грудня Фонд держмайна продав 19-й завод – Борокське МПД за 55,1 млн грн.

На початку березня 2021 року, на аукціоні за 75 мільйонів гривень було продане Тхорівське місце здійснення діяльності.

За даними Мінекономіки, приватизація активів «Укрспирту» принесла бюджету понад мільярд гривень.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня