Зв'язок з нами

COVID-19

Перша країна ЄС отримала COVID-вакцину із Китаю

Перша країна ЄС отримала COVID-вакцину із Китаю

Перша країна ЄС отримала COVID-вакцину із Китаю

Угорщина стала першою країною ЄС, що отримала COVID-вакцину з Китаю. Партія препарату від COVID-19 прибула сьогодні вранці, літак доставив 550 000 доз.

Препарат розробила китайська державна компанія Sinopharm, повідомляє AP.

Літак доставив партію вакцини з Китаю до Будапешту, її досить для щеплення двома дозами 275000 пацієнтів, розповіла керівник відділу епідеміології Національного центру громадського здоров’я Агнес Гальгочі.

Протягом чотирьох місяців Угорщина розраховує отримати 5 мільйонів доз вакцини Sinopharm. Країна прагнула придбати вакцини в країнах, що не входять до загальних закупівель ЄС, стверджуючи, що затримки з поставками в ЄС коштують життів.

Вакцину Sinopharm вже почали застосовувати в Сербії, яка не входить до ЄС. Розробник вважає препарат ефективним майже на 80%. Угорщина також погодилася придбати 2 мільйони доз російської вакцини проти коронавірусу «Супутник V», яку вже почали застосовувати в лікарнях у Будапешті минулого тижня.

Єврокомісар з питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон заявив, що мета ЄС – прищепити від коронавируса всіх бажаючих громадян до кінця літа.

Влада Південноафриканської республіки (ПАР) хочуть повернути до Інституту сироватки Індії 1 млн доз вакцини від коронавируса. Розробка належить компанії AstraZeneca.

В Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України подали заявку про державну реєстрацію в нашій країні вакцини AstraZeneca проти коронавируса.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня